Napisz list do kolegi z wakacji

Pobierz

W wakacje pojechałam nad morze z całą rodziną gdzie pływaliśmy , graliśmy w …Cześć Olu.. • Poinformuj, jak minęła powrotna podróż.. Odpowiedzi: 4 .. Kraków dn.01.10.2012r.. W liście opisz swoje wspomnienia z wakacji, ciekawą przygodę lub marzenia …Napisz list do kolegi z zagranicy i opisz w nim swoje wakacje.. Napisz list do kolegi/koleżanki z Anglii, którego/którą wcześniej zaprosiłeś/-aś na wakacje.. Koncówkę wakacji spędziłem w damu, ale z …LIST NIEFROMALNY DO KOLEGI/KOLEŻANKI Wróciłeś właśnie z 2 tyg.. W nim Opisz miejsce gdzie jestes opisz problem ktory wystąpił podczas transportu wyraź nadzieję że powrót … - napisz, że się przeprowadziłeś i podaj powód - opisz miejscowość, w której teraz mieszkasz - napisz co widzisz przez …Zawrzyj w nim następujące informacje: - przeproś, że nie odbierzesz go z dworca/lotniska, podając powód - doradź, jakim środkiem transportu dojedzie do Twojego domu …Przebywasz na wakacjach, napisz list do kolegi/koleżanki z Anglii, w którym: a) określisz gdzie przebywasz i jakie masz zakwaterowanie b) opiszesz jaka jest …napisz list do kolegi z Anglii ,którego wcześniej zaprosiłeś na wakacje 1)przeproś ze nie odbierzesz do z lotniska podając powód 2)doradź jakim środkiem …Przydatność 60% Wyjechałeś na zagraniczne wakacje z rodzicami.. Czy podobają ci się twoje wakacje?Pisząc ten list chciałabym podzielić się z Tobą wrażeniami po wakacjach..

List do przyjaciela z wakacji.

Drogi Robercie!. Na poczatku mego listu chce Ciebie serdecznie pozdrowic .. wiem,ze siedzisz w domu i bardzo sie nudzisz.Ja za to …Zadanie: napisz list z wakacji do kolegi bylem nad morzem wstep Rozwiązanie:drogi tomku na początku tego listu serdecznie cię pozdrawiam zagdnij co rodzice mnie …napisz list z wakacji do kolegi lub kolezanki.. 2010-09-12 18:08:04; Napisz list nieformalny [ PO ANGIELSKU ] do kolegi lub koleżanki opisując swoje …Resztę moich wakacji mam zamiar spędzić w domu, oglądając telewizję, czatując z kumplami i odpoczywając.. A gdzie ty jesteś?. Novice Odpowiedzi: 11 0 …napisz list do kolegi z wakacji po angielsku zamieść w nim następujące informacje: - co robisz codziennie - jaka jest pogoda - co robiłeś kilka dni temu - co …Napisz list po rosyjsku do kolegi z wakacji, w którym podajesz miejsce i czas, poinformujesz jak spędzasz czas, napiszesz o ludziach których poznałeś …Zadanie: napisz list z wakacji do kolegi po angielsku z kim Rozwiązanie:hi matt i hope you 39 re fine i 39 m sorry that i didn 39 t write by long time but …Napisz list do swojego przyjaciela (przyjaciółki, koleżanki lub kolegi).. wiem,ze siedzisz w domu i bardzo sie nudzisz.Ja za to …Napisz list z wakacji do koleżanki,kolegi lub rodzeństwa pliss dam naj Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.W zeszłym tygodniu wróciłeś z wyjątkowych wkacji .Napisz list do kolegi lub koeżanki z Kanady..

wakacji w USA.

Napisz list do kolegi/koleżanki z Anglii w którym: - przepraszasz za …Dłuższy tekst użytkowy Listy prywatne 1. potzrebuje pilnie listu do kolezanki z nad morza (najlepiej mielno albo darlowo )W tym liście, chciałabym opisać moje wrażenia z wakacji .. Poznałam tutaj wielu znajomych, jestem w …Na poaczątku mego listu chciałabym Cię pozdrowić oraz zapytać o Twoje samopoczucie !. W liście zawrzyj …Wróciłeś/łaś z wakacji spędzonych w Wielkiej Brytanii.. Więc tak, na wakacje wyjechałam nad morze,na 5 dni.Szukałam z mamą i tatą muszelek …"Proszę o rękę Julii"- list Romea do rodziców dziewc.. Ania pisze list do swojej przyjaciółki z sierocińca .. List z Zakopanego do mamy; List z …Napisz list z wakacji do kolegi.Zachęć go do przeczytania książki pt."Opowieści z Narnii-Lew czarownica i stara szafa" używając jak najwięcej argumentów.. Bo tutaj jest wspaniale i muszę się tym z kimś podzielić.. Na poczatku mego listu chce Ciebie serdecznie pozdrowic .. Drogi Robercie!. Odpowiedz.. List do przyjaciela z wakacji.. • Podziękuj za … Na wstępie mojego listu ,chcę Cię…Drogi Bartku Na początku tego listu chcę opowiedzieć ci o moim wyjeździe nad morze Wakacje …Napisz list do kolegi z Australii.. Poinformuj ,gdzie spędziłeś wakacje opisz przebieg wakacji …list z wakacji z nad morza do kolezanki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt