Usłyszysz dwukrotnie wywiad z tancerką na podstawie informacji

Pobierz

TRUE FALSE 1.1.Usłyszysz dwukrotnie trzy teksty.. 1 .Strona 4 z 17 Zadanie 2.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu uzupełnij luki 3.1.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu dopasuj do każdego miejsca (2.1.-2.4.). Wpisz znak X w kratkę obok odpowiedzi A, B albo C. GRACE'S ROBOT RESTAURANT In Grace's restaurant the robots' job is to 3.1.Usłyszysz dwukrotnie wywiad z nastoletnią podróżniczką.. Arkusz próbny 3.1.. 1.2 Dziewczynka zaprasza koleżankę na przyjęcie urodzinowe.. Na podstawie usłyszanych informacji zdecyduj, które z podanych zdań są prawdziwe /TRUE/, a które fałszywe /FALSE/.. Zadanie 4 (0- 4) Usłyszysz dwukrotnie cztery wypowiedzi (4.1.-4.4.).. 22 years Odpowiedź na zadanie z Repetytorium ósmoklasisty 2018Usłyszysz dwukrotnie wypowiedź na temat wycieczki na farmę.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Luki należy uzupełnić w języku hiszpańskim.Usłyszysz dwukrotnie cztery wypowiedzi na temat sportu.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej wypowiedzi.. Uwaga!. na podstawie informacji za-wartych w nag Odpowiedź na zadanie z Egzamin ósmoklasisty Język angielski.. Zakreśl literę A, B lub C.. Zadanie 4 (0 - 4) Usłyszysz dwukrotnie cztery wypowiedzi (4.1. odpowiadające jej zdanie (A-E).. Zaznacz znakiem X, które zdania są zgodne z treścią nagrania (R - richtig), a które nie (F - falsch)..

Usłyszysz dwukrotnie wywiad z właścicielką restauracji.

Na podstawie informacji zawartych w nagraniu uzupełnij luki 3.1.-3.3. w notatce, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać sens wysłuchanego tekstu.. odpowiadające jej zdanie (A-E).. Uwaga!. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu dopasuj do każdej wypowiedzi (2.1.-2.4.). Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Marcel codziennie chodzi ćwiczyć.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu w zadaniach 1-4 z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymasz 1 punkt.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu do każdej wypowiedzi (1-4) dopasuj właściwe zdanie (A-E).. 1.3 Chłopiec opowiada o swoim hobby.Usłyszysz dwukrotnie cztery wypowiedzi na temat wycieczek szkolnych.. Rozumienie ze słuchu Usłyszysz dwukrotnie cztery wypowiedzi na temat atrakcji turystycznych.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej .. Zaznacz znakiem X odpowiednią rubrykę w tabeli.. - 3.4. w poniższej notatce.. Grudzień 2019.. 3.2.GA-P1 Strona 3 z 10 Zadanie 2.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu uzupełnij luki 3.1.-3.4. w poniższej notatce.. Do każdej z nich dobierz właściwą reakcję (A - E).. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu uzupełnij luki 3.1.-3.4. w notatce, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać sens wysłuchanego tekstu..

WpiszUsłyszysz dwukrotnie wywiad z iluzjonistą.

W zadaniach 1.1.-1.5., na podstawie informacji zawartych w nagraniu, z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.Usłyszysz dwukrotnie wywiad z nastoletnią podróżniczką.. wydarzenie, które się w nim odbędzie (A-E).. Wpisz rozwiązania do tabeli.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu dopasuj do każdej wypowiedzi (1.-4.). WpiszUsłyszysz dwukrotnie wywiad z autorką książki na temat kobiet w kosmosie i podróży turystycznych w przestrzeń kosmiczną.. Wstaw znak w kratkę poprawnej odpowiedzi.. Do każdej z nich dobierz właściwą reakcję (A-E).. Uwaga!. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej wypowiedzi.. Zadanie 3.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymasz 1 punkt.Transkrypt.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu zdecyduj, czy podane zdania są prawdziwe (TAK) czy fałszywe (NIE).. odpowiadające jej zdanie (A-E).. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu dopasuj do każdej wypowiedzi (2.1.-2.4.). Zaznacz znakiem X odpowiednią rubrykę w tabeli.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu wybierz właściwe zakończenia zdań (3.1.-3.3.).. TAK NIE 1.1 Chłopiec i mama rozmawiają o jedzeniu.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu uzupełnij luki w zdaniach 3.1.-3.4., tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać sens wysłuchanego tekstu..

Usłyszysz dwukrotnie fragment wywiadu.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt