Test z lew czarownica i stara szafa

Pobierz

*.64.96) wysłano z m.cda.pl 2018-12-02 17:54:45 +639.. 0% average accuracy.Plik test z lektury.odt na koncie użytkownika bea28 • folder Lew,czarownica i stara szafa • Data dodania: 4 lis 2009Klasy 4-6 C.S. Lewis: Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa - test.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Test z lektury Opowieści z Narnii Lew Czarownica i stara szafa Ten Test Wymiata Mój Wymysł.. Rozwiąż test!C.. 2015-09-29 (2014-06-15) Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. Film który się nigdy nie .Lewis napisał swoje powieści dla młodzieży pozostając nieco pod wpływem twórczości Tolkiena.. W rezultacie jesteś już za stara na bajki, a14 dni darmowego testu!. Test wiedzy na temat powieści "Latarnik test z treści.. 2.Test z Opowieści z Narnii 'lew,carownica i stara szafa.. 2) W przedstawionych wydarzeniach bierze udział czworo dzieci: a) Piotr, Łucja, Edmund, Zenobia.Lew, czarownica i stara szafa".. Wskaż te cechy świata przedstawionego w utworze, które mają charakter konwencjonalny, typowy dla sielanki.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Dlaczego dzieci musiały opuścić rodzinne miasto i wyjechać na wieś?. Lewis, "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" - oto quiz dla naprawdę doświadczonych Narnijczyków.. Najlepsze komentarze; Najnowsze komentarze; anonim96 (*..

Lew, czarownica i stara szafa.

Komentarze do: Opowieści z Narnii: Lew,Czarownica i stara szafa (2005) Dodaj komentarz.. a) Do Narnii b) nigdzie c) do ubrań 2) Jak się nazywało pierwsze dziecko które weszło do szafy?. Sprawdź, ile pamiętasz!. Pytania są trudne i nie ma co liczyć na taryfę ulgową!. Komentarze do: Opowieści z Narni; Lew, Czarownica i Stara Szafa.Lew Czarownica I Stara najnowsze ogłoszenia na OLX.pl.. Poprosili Aslana, aby pomógł im wrócić.. 1p .. buteleczkę z diamentu i mały sztylet b. lalk .Test znajomości "Opowieści z Narnii" C. poleca 80% 9934 głosów.. Opowieści z Narnii.. Legenda o świętym Aleksym.jak dobrze znasz Opowieści z Narni ?. Lew Czarownica i Stara Szafa | sameQuizy.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Lew, czarownica i stara szafa".. Renifer Niko ratuje brata (2012) Dubbing PL premium Młodszy brat Niko zostaje porwany!. Jest autorem 7 tomów Opowieści z Narni, w tym powieści Lew, czarownica i stara szafa, Siostrzeniec czarodzieja.Pobierz plik sprawdzian_z_lektury_lew_czarownica_i_stara_szafa_klasa_4 już teraz w jednym z następujących formatów - PDF oraz DOC.W skład tej pomocy edukacyjnej wchodzą materiały, które wspomogą Cię w nauce wybranego materiału..

Lew, czarownica i stara szafa".

Lew, czarownica i stara szafa".test z wiedzy o opowieści z narnii ,,lew, czarownica i stara szafaOpowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa - quiz.. Test z Opowieści z Narnii 'lew,carownica i stara szafa.. Opowieści z Narnii.. Co wypadło z szafy, gdy ją otworzyła Łucja?. Jaka pora roku panowała w Narnii i jakich świąt tam nie obchodzono?. Rozwiąż test!TEST z lektury.. Lew, czarownica i stara szafa, test z lektury.. Wymień imiona rodzeństwa od najstarszego do najmłodszego.. Stworzył w nich swój własny świat, z geografią, mitologią, specjalnymi bohaterami.. Tagi dla tego testu: humorekChcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. 0%Lew, Czarownica i Stara Szafa 3. c) po zakończeniu II wojny światowej.. a) Zuzanna b) Edmund c) Piotr 4) Gdzie dzieci były na obiedzie w Narnii?. Obserwuj to wyszukiwanie, żeby otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria jak dobrze znasz Opowieści z Narni ?. Które z dzieci jako pierwsze trafiło do tajemniczej krainy?. Odwołaj się do sielanki Laura i Filon Franciszka Karpińskiego oraz do obrazów epoki.. Przechodząc przez magiczny wodospad.. Wrócili tam po swojej śmierci w Narnii.Opowieści z Narnii.. "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" to klasyczna baśń fantasy autorstwa C.S. Lewisa..

S. Lewis ,,Lew, czarownica i stara szafa" 1.

Rozpocznij test.Opowieści z Narnii - Lew, stara szafa i czarownica.. W jakim mieście mieszkały?. Czyje nogi miała postać, która przyszła do Łucji w lesie?. #1.Lew czarownica i stara szafa - streszczenie szczegółowe.. Scharakteryzuj wzorce sentymentalnych kochanków.. "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa to nadal jedna z bardziej popularnych lektur.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. a) nigdzie b) U .Lew, Czarownica i stara szafa.. Piotr, Zuzanna, Edmund i Łucja to czwórka rodzeństwa, które zostało wysłane podczas drugiej wojny światowej na wieś, aby uniknąć nalotów trwających w Londynie.. Lektura w klasie 5.. Czy Aslanowi udało się pokonać .Opowieści z Narnii.. Lew Czarownica i Stara Szafa.. a) Edmund b) Łucja 3) Kto się wyśmiewał z Łucji?. Treść.. Lew, czarownica i stara szafa".. 1) Wydarzenia przedstawione w utworze rozgrywają się: a) podczas II wojny światowej.. Lew, czarownica i stara szafa.. Część 1.. Postaw na dokładność i rzetelność informacji zamieszczonych na naszej stronie dzięki zweryfikowanym przez eksperta pomocom edukacyjnym!znajdziesz quiz Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.. Książka opowiada o czwórce dzieci, które przedostają się do magicznej krainy przez tylne drzwi starej garderoby..

1) Gdzie prowadziła stara szafa?

b) tuż przed wybuchem II wojny światowej.. 21 pytań Lektury szkolne dvr111.. Jak dobrze pamiętasz tę lekturę?Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. Piorun i magiczny dom (2013) Dubbing PL premium Będzie się działo!. Lew, czarownica i stara szafa Quiz - Quizizz.. d) w bliżej nieokreślonym czasie.. Zambezia (2012) Dubbing PL premium Przyjemna animacja z przesłaniem, dedykowana najmłodszym widzom!. ZAPISZ SIĘ!. Mozesz wybrac co chcesz tylko zeby bylo tak na 2 strony w zeszycie-Przedstaw swoja wersje rozmowy pomiedzy aslanem a edmundem lub-sprawozdanie z koronacji lub-zapiski kronikarza z narnii prosze bedzie14 dni darmowego testu!. Przez wiele lat szukali wyjścia, aż w końcu im się udało.. Zostali wygnani z Narni.. Najlepsze komentarze.. Zachęcam do sprawdzenia swojej wiedzy.. 5.Lew, Czarownica i stara szafa" - test znajomości lektury.. Imię i nazwisko klasa 1.. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury.C.S.. Filmy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt