5 zdań o rodzinie po niemiecku

Pobierz

Zaczynamy od opisu pokoju - a konkretnie mojego pokoju Te małe słówka pogrubioną czcionką to właśnie przyimki miejsca, którym bliżej przyjrzymy się w kolejnym podpunkcie.. O rodzinie,o sobie,hobby,zwierzeta,cechy charakteru-forma listu.. 2012-02-05 11:57:06 Poszę o pomooc.. Uczęszczam do gimnazjum.. Ponieważ ona chce sprawdzić jakie popełniamy błędy.. Opis rodziny po niemiecku - Fabian opisuje swoją rodzinę Fabian tak opisuje swoją rodzinę: "Z tym e-bookiem nie da się nie zrozumieć gramatyki!". Tylko proszę o zdania po polsku i po angielsku.Poniżej znajdziecie przykładowe cytaty po niemiecku z tłumaczeniem na język polski.. Temat ten jest poruszany niezwykle często w tych czasach więc jeśli nie masz ochoty popełnić kardynalnego błędu podczas rozmowy z Niemcem, bądź przygotowując się do .Członkowie rodziny po niemiecku to bardzo istotna grupa słówek.. Z góry dzięki !. Quiz w Poczekalni.. 1,195 wizyt.. dziecko,Ja nazywam się Daniela i mam 14 lat.. -to jeden z setek Waszych komentarzy.. Skomentuj.. 5 czerwca, 2020.. To ona będzie zawsze stać za naszymi plecami cokolwiek by nam się nie stało.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Nie spędzamy aż tyle czasu razem, ale się kochamy.. Zobacz naszą infografikę i dowiedz się, jak po niemiecku nazywają się poszczególni członkowie rodziny: ojciec, matka, rodzice.. Dlatego podzieliłam je na podstawowe słownictwo o rodzinie po niemiecku i te bardziej zaawansowane..

...Napisać o rodzinie po niemiecku?

będzie najj ;) Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2011-09-09 20:12:47Opis pokoju po niemiecku.. - Wszyscy żyjemy pod tym samym niebem, ale nie dzielimy horyzontu.Zadanie: napisz 10 zdań na temat rodziny Rozwiązanie:moja rodzina składa się z 4 członków jest tam moja mama, moj tata, moj brat i ja moja mama pracuje jako fryzjerka, moj tata jest muzykiem moj brat chodzi do szkoly i ma 15 lat kazdy w mojej rodiznie ma obowiazki nie mam dziadkow, poniewaz zmarli kilka lat temu mamy tez psa o imieniu max mieszkamy w duzym domu w warszawie ja i mj brat .Opis mamy po niemiecku - wzór.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Question from @Dominik150802 - Szkoła podstawowa - Język niemieckiPost category: Inspiracje / Poznaj PortWiedzy.. Udostępnij.. Pokój jest bardzo jasny i przytulny.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Najprostsze 20 zdań po niemiecku o sobie.. zadanie dodane 29 września 2010 w Język rosyjski .. 1 odpowiedź.. Wstęp - zdanie, zazwyczaj nawiązujące do poprzedniego listu.. zadanie dodane 19 maja 2011 w Język niemiecki przez użytkownika .Mam napisać 5 zdań o rodzinie po angielsku, ktoś pomoże?. Zobaczcie również: Przysłowia po niemiecku z tłumaczeniem i Sentencje po niemiecku z tłumaczeniem.. Znajomość nazw członków rodziny jest dość kluczowa dla osób, które chcą swobodnie rozmawiać po niemiecku..

Najprostsze 20 zdań po niemiecku o sobie.

o Dziewczynie bo jestem dziewczyną ;) I czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć chodź trochu o tej budowie zdań ?. Wbrew pozorom dość często używamy słownictwa z tej dziedziny.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Ty też możesz w końcu ogarnąć gramatykę - szybciej i przyjemniej , niż Ci się wydaje.Napisz 10 zdań o swojej rodzinie po niemiecku.. Poznaj lub powtórz razem z nami niemieckie słownictwo związane z rodziną.. Nie wiem jakie zdania mam napisać, proszę o pomoc.. Opisz swoja rodzinę (że składa się z: mamy, taty, brata) co oni lubią robić.. Napisać 15 zdań o sobie i o swojej szkole.. Warto znać wszystkie te słówka o rodzinie poniżej, jednak wiem, że niekoniecznie każdy chce się ich nauczyć lub nie każdy ich potrzebuje.. Mogą być wymyślone np. Moja siostra jest ładna.. 11,603 wizyt.. Uprzejmie dziękuję za czas poświęcony na udostępnianie tego postu dalej.15 zdań o sobie po niemiecku.. Proszę napiszcie 15 zdań.. Moze być wymyslona ma być opisane conajmniej 5 osób, ale mają byc błędy w zdaniach [nie wszystkich] .. (np. mama gotować, tata oglądać kanały sportowe, brat grac w piłkę) i opisz tez swoje zainteresowania (np. lubię słuchać muzyki itd) , trzeba to zacząć : mam na imię .. , mam 16 lat, mieszkam w .. , pochodzę z Polski.Napisz 10 zdań o swojej nauczycielce od niemieckiego - po niemiecku 2010-10-05 20:15:47 Napisz 15 zdań o swojej rodzinie po niemiecku 2016-11-19 11:23:44 Załóż nowy klubPobierz plik wypracowanie_o_rodzinie_po_niemiecku już teraz w jednym z następujących formatów - PDF oraz DOC.W skład tej pomocy edukacyjnej wchodzą materiały, które wspomogą Cię w nauce wybranego materiału..

napisz: Najprostsze 20 zdań po niemiecku o sobie PS.

Wiam mam na jezyk niemiecki opisać swoją rodzine.. niemiecki; opis;Napisz o sobie,rodzinie,szkole, kolegach,zainteresowaniach i planach na przyszłośc .. Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 6 rozwiązań: autor: glomba1 21.4.2010 (20:13) Zdania po niemiecku Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 4 rozwiązania: autor: Pataaaaa 26.4.2010 (15:52) Opisz swojego wymarzonego przyjaciela Przedmiot: Język niemiecki .Członkowie rodziny po niemiecku Rodzina w dzisiejszych czasach jest na wagę złota.. Podstawowe słownictwo dotyczące rodzinyZnajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Dokładnie chodzi mi o napisanie kilku zdań po niemiecku na temat swojej przyszłości.Die Familie - Członkowie rodziny w języku niemieckim.. Pozwala ono na precyzyjne określanie stopnia pokrewieństwa między różnymi ludźmi.Opis rodziny po niemiecku.. Moja rodzina jest miła i sympatyczna.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.kto po niemiecku napisze mi przepis np na ciasto czy sałatke obojetnie co .. Napisz kilka zdań o swojej rodzinie po niemiecku ( moja mama zajmuje sie domem mój tata pracuje mam młodsza siostrę ma 5 lat i psa ) daje naj .Napisz 10 zdań o swojej rodzinie po niemiecku..

Wyślij zgłoszenie ...Ułuż zdania o swojej rodzinie po niemiecku.

1 Zobacz odpowiedź Reklama Reklama klauduska16l klauduska16l 1.Meine Mutter heißt Maria.. (Warto zaznaczyć, że E-mail oder SMS zawsze są rodzaju żeńskiego .Członkowie rodziny po niemiecku.. będzie naj ;) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćOpis Rodziny po niemiecku +1 głos.. Gern im Park laufen 5. fernesehn MOGEN 6.Gern schlafen Bardzo prosze o pomoc.Z góry dziękuję i prosze pośpieście się.. Question from @zauroczonykiss - Gimnazjum - Język niemieckiZadanie: napisz 5 zdań o rodzinie po angielsku Rozwiązanie: my family is small i have no siblings, but i only have my grandma, grandpa, aunts and uncles myElementy składające się na e-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku.. Zobacz naszą infografikę i dowiedz się, jak po niemiecku nazywają się poszczególni członkowie rodziny: ojciec, matka, rodzice dziecko, syn,….. Z góry dzięki .. Mój pokój ma 30m2.. 14 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. -Mamie ( lat 34) [ 3 zdania]-Tacie ( 42) [ 3 zdania]-Siostrze ( 6) [ 2 zdania]Muszą byc użyte te sformułowania 1..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt