Opisz swój pokój w 10 zdaniach po angielsku

Pobierz

Zazwyczaj zdarza się on jako praca domowa na jednej z pierwszych lekcji z angielskiego, zaraz po wakacjach.. napiszcie przykład takiego opisu!. Przed łóżkiem stoi stół na którym jest wazon z kwiatami .. Nasz opis dnia po angielsku musi być spójny.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Na lewo na ścianie wisi obraz.. Części głównej - zawierającej szczegółowy opis pomieszczenia wg.. Tłumaczenie: Mój pokój jest duży, jasny i przytulny.Łóżko stoi pod oknem z firankami.. Mój tata jest architektem więc potrzebuje własnego kąta do pracy.. 2012-01-04 22:33:03 Opisz w kilku zdaniach swój ulubiony serial po angielsku .. Najlepsze rozwiązanie.. Obok gabinetu jest druga łazienka i mój pokój.. Na biurku stoi komputer.Opis wakacji po angielsku to jeden z najczęściej spotykanych opisów.. Na podłodze mam zielony dywan.. Wejscie do pokoju znajduje sie od polnocnej strony.. 2016-09-07 16:56:29Opis pokoju po angielsku: wstęp.. Dlatego, przyda nam się również lista spójników, które możemy wykorzystać w tekście opisującym nasz dzień.Przykład opisu przyjaciela po angielsku z tłumaczeniem Opis przyjaciela po angielsku - wzór.. Nasz charakter.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Opis pokoju po Niemiecku.. Biurko stoi na prawo w kącie.. Poniżej znajdziecie przydatne zwroty oraz przykładowe opisy wakacji po angielsku..

Opisz pokój marzeń(lub swój) po angielsku.

Jedną z pierwszych rzeczy, której się nauczymy w języku angielskim to jak opisać pokój lub obrazek po angielsku.Do opisania pokoju po angielsku przyda się słownictwo związane z przedmiotami znajdującymi się w danym pokoju, meblami, oraz słownictwo opisujące położenie danego przedmiotu.Przydatność 50% Opisz swojego przyjaciela ( po angielsku) My friend's name is Tomek.. Opis wakacji po angielsku - przydatne zwroty.. Znajduje sie w nim pietrowe łóżko, szafa, dwa fotele, stolik,tv i kilka półek.. Olivia opanowała język angielski na poziomie podstawowym, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystała proste słownictwo związane z domem oraz konstrukcję there is / are .Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Ściany w moim pokoju są żółte.. W moim pokoju jest biurko na którym stoi komputer, jedno czarne krzesło i zielone łóżko.. Ja lubię mój pokój.Urządzanie Pokoju (12843) Wystrój Wnętrz (6547) Zrób to Sam (4074) Gry () .. Opisz w 10 zdaniach swoje mieszkanie (angielski) Co robisz w wolnym czasie po (niemiecku) Odpowiedz .. po angielsku: 1.The house I live in has six floors.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Przydatność 50% Opisz swój pokój..

Opisz go w 10 zdaniach.

W moim pokoju jest też szafa.. I jak napiszecie to napiszcie też opis ten sam co po angielsku tylko że po polsku żebym wiedziała jak narysować!Inny opis pokoju (zdjęcia) po angielsku znajdziesz tutaj.. My flat is quite big.Dom i pomieszczenia po angielsku.. (3 zdania) 3.opisz pokój w kaliszu.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Na świecie jest bardzo dużo ludzi, każdy z nas jest inny i ma inny charakter.. (2-3 zdania) 3.Opisz zakon i herb: zakonu… Znajomość nazw części domu i pomieszczeń w języku angielskim okaże się przydatna w wielu sytuacjach.. 1.Przydatność 50% Opisz swój pokój.. b) Opis samego przedmiotu powinien być krótki i precyzyjny, powinien podawać suche informacje opisujące dany przedmiot.. Jednak takie same czynniki kształtują nas i powodują naszą odmienność.. Opisz swój pokój po angielsku 2011-12-13 15:45:41 Opisz w 10 zdaniach po angielsku swoją najlepszą przyjaciólkę?. Pisząc opis miejsca, bez takiej wiedzy trudno nam będzie sobie poradzić.Jeżeli zdecydujemy się na zakup nowych mebli do mieszkania, a jesteśmy za granicą, musimy wiedzieć, w jakiej sekcji sklepu owych mebli szukać.Opisać swój pokój po ANGIELSKU!.

zasady ...Opis pokoju po angielsku.

Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Na lewo od okna stoi biurko z komputerem.W swoim liście opisuje mieszkanie, które dzieli z koleżankami z uniwersytetu oraz swój pokój.. Szkoła, dom .Prosze krótko,zwięźle i na temat.. Dostałaś e-mail od przyjaciela z angli w którym opisał rodzinne miasto i prosi o opis Twojego napisz odpowiedź .. Dywan jest niebieskiego koloru.. Ściany w ich pokoju są niebieskie.. 2014-03-17 21:02:30 Opisz dom po angielsku 2012-09-24 20:26:27a) Niedobrym pomysłem jest próba zawarcia wszystkich detali w jednym zdaniu, każdą informację najlepiej podać w osobnym zdaniu.. Przykład opisu przedmiotu po angielsku This clock is made of wood.Zadanie: opisz swój pokój w 10 zdaniach używając różnych Rozwiązanie: mój pokój jest nie wielki ściany są pomalowane w kolorze żółto pomarańczowym naPokój moich rodziców jest na górze, na pierwszym piętrze.. Nie mogą to być pojedyncze zdania, każde na inny temat.. poleca 69 % .. Okna w pokoju sa duze.. Obok sypialni moich rodziców znajduje się gabinet mojego taty.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Zadanie jest zamknięte.. (2 zdania) 2.opisz bitwe pod legicą.. Uwzględnij w nim: a) w której części domu zajmujesz pokój b) wielkość pokoju c) jakie meble masz i stoją (trzy informacje) d) co wisi na ścianach e) co robisz i kogo przyjmujesz w swoim pokoju..

W swoim pokoju mam balkon.Opisz swój pokój w 15 zdaniach po angielsku.

Rozwiązania (1) .. czego słonie nie potrafią ,co potrafią,co jedzą, opisz słonia (po.. Uzupełnij zdania poprawną formą czasowników w nawiasach.Użyj czasu Present.Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-angielski słowa praca domowa opisz swój pokój w słowniku online PONS!. Opis pomieszczenia powinien składać się z trzech części: 1.. Na polkach stoi bardzo duzo kwiatków.. In der Ecke steht ein Schrank.opisz swój pokój po angielsku Zgłoś nadużycie.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Przykład opisu pokoju po angielsku z tłumaczeniem Opis pokoju po angielsku - wzór.. Prosze o szybką odpowiedz Ps.. Drzwi wejściowe prowadzą do pokoju siennego, za którym znajduje się kuchnia i. poleca84% Język polski .. Uwzględnij w nim: a) w której części domu zajmujesz pokój b) wielkość pokoju c) jakie meble masz i stoją (trzy informacje) d) co wisi na ścianach e) co robisz i kogo przyjmujesz w swoim pokoju..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt